Obrazek wyróżniający do artykułu - praca dodatkowa w domu dla niepełnosprawnych. Na zdjęciu kobieta obok dziewczynki na wózku inwalidzkim. Kobieta patrzy w ekaran monitora i tłumaczy coś zaciekawionemu dziecku. Obraz sugeruje udzielanie korepetycji.

2 komentarze

  1. Anna pisze:

    Kupa bzdur, poszukajcie sobie, jakie wymogi stawia się tłumaczom. Dwa języki na poziomie B2 i milion tekstów doświadczenia, a wy tu piszecie o “dorabianiu”. Haha!

    Korekta? Zapraszamy – wymagana fillogia polska, specjalizacja edytorstwo plus milion tekstów doświadczenia. Może też być sam milion tekstów.

    Chałupnictwa nie ma, bo Chińczycy produkują taniej. No ale fundacja “pomaga” wypisując takie dyrdymały.

    Pisanie tekstów? Content writerów jest więcej niż ofert. Pół Polski chce dorobić dodatkowo, co zwiększa konkurencję. Oczywiście wymagana znajomość SEO.

    Chciałam skopiować fragment WŁASNEGO (WŁASNEGO!!!!) wpisu powyżej i przenieść go w inne miejsce, i co widzę? Arogancką uwagę “nieładnie, oj nieładnie”. No to puszczam komentarz jak jest.

    1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

      Dziękujemy Pani za komentarz i uwagi. Nie będziemy wdawać się w polemikę z Pani oceną sytuacji na rynku pracy.
      Niepełnosprawność ma różne wymiary. Pośród osób niepełnosprawnych znajdują się zarówno wysoko wykwalifikowani specjaliści, jak i osoby, które mogą wykonywać tylko najprostsze prace. Jesteśmy agencją pracy, która zatrudnia osoby z niepełnosprawnością w różnych branżach i mamy wiedzę, w jakich zawodach znajdują oni zatrudnienie. M.in. na podstawie tego doświadczenia powstają nasze artykuły.
      Zabezpieczenia na naszej stronie przeciwdziałają kradzieży wartościowych tekstów naszego autorstwa. Jeśli to powoduje utrudnienia przypisaniu komentarzy, prosimy o zrozumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *