USŁUGI SPRZĄTAJĄCE

Firma sprzątająca Warszawa

Bezpłatna wycena usług firmy sprzątającej

napisz do nas teraz

Zgoda na przetwarzanie danych

6 + 10 =

Praca dla niepełnosprawnych

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Zarejestruj się w naszej bazie i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy dla osób niepełnosprawnych. Rejestrując się na portalu zwiększasz szansę na otrzymanie oferty pracy z orzeczeniem.

BEZPŁATNE APLIKACJE DLA PRACODAWCÓW

Usługi firmy sprzątającej dla każdego

Zapotrzebowanie na kompleksowe sprzątanie istnieje wszędzie. W firmach, instytucjach i u osób prywatnych. Na rynku jest duża konkurencja, jeśli chodzi o pozyskanie dobrego pracownika do firm sprzątających. Między innymi z tego powodu nasza firma zatrudnia pracowników z orzeczeniem. Na co dzień widzimy, że zapewniają oni profesjonalne sprzątanie u naszych klientów. Nasza agencja, zatrudniając niepełnosprawnych, może w dzięki temu realizować taniej swoje usługi. Dla wielu niepełnosprawnych zaś poszukujących pracy zatrudnienie u nas to ogromna szansa na realizację zawodową.

Poznaj zakres usług, jaki może świadczyć nasza firma sprzątająca i jej pracownicy. Przeczytaj, dlaczego przedsiębiorcy powinni korzystać z naszych usług i dlaczego to się im opłaci. Wyjaśniamy, jak duże biznesy mogą obniżyć wpłatę na PFRON, kiedy skorzystają z usług firmy sprzątającej, zatrudniającej osoby z orzeczeniem.

Oferta usług sprzątających z pracownikami niepełnosprawnymi. Dla Ciebie i Twojej firmy

Miejsca, w jakich nasza firma sprzątająca wykonuje swoje usługi to głównie: obiekty handlowe i przemysłowe, zakłady usługowe, pomieszczenia gastronomiczne i administracyjne. Naszych pracowników sprzątających delegujemy do poszczególnych klientów. Spotkasz ich w biurach i gabinetach usługowych, hotelach, szkołach, szpitalach oraz oczywiście mieszkaniach prywatnych. Obowiązki naszego pracownika, także tego z orzeczeniem o niepełnosprawności różnią się w zależności od miejsca, w którym wykonuje swoją pracę.

Sprzątanie mieszkań

Nasi pracownicy z orzeczeniem świetnie realizują się przy sprzątaniu mieszkań. Nasza oferta obejmuje także sprzątanie domów. Sprzątanie mieszkania bywa trudniejsze niż innych pomieszczeń. Jest tu więcej zakamarków, w których gromadzi się kurz i brud. Do zadań naszych pracowników w tym przypadku należy czasem obok standardowych czynności także pranie dywanów, pranie zasłon i odzieży. Zazwyczaj niezbędne jest mycie okien i czyszczenie urządzeń kuchennych.

Niepełnosprawni a praca fizyczna — sprzątanie Warszawa i okolice

Te wszystkie czynności wymagają dosyć dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Jeszcze większe obciążenie niesie za sobą sprzątanie po remoncie. Rozumiemy to. Mamy świadomość, że dla niektórych osób z niepełnosprawnością ruchową mogą być zadania zbyt trudne. Osoby z innymi rodzajami niepełnosprawności niż ruchowa, z tym zadaniem radzą sobie bez problemu. Dlatego ogromną rolę w naszej firmie odgrywa odpowiedni podział zadań i delegowanie do nich odpowiednich pracowników.

Sprzątanie biur — nasze usługi outsourcingowe

Sprzątanie biur i sprzątanie firm obejmuje zwykle, takie czynności, jak: zamiatanie i zmywanie podłogi, odkurzanie i czyszczenie tapicerki meblowej, wycieranie kurzu, mycie okien, dbanie o czystość łazienek i okresowo pranie wykładzin, rzadko pranie dywanów. Sprzątanie biura wiąże się więc z podobnymi czynnościami jak przy sprzątaniu mieszkania. Z tymi zadaniami nasi niepełnosprawni pracownicy radzą sobie świetnie. Ważne, by sprzątanie biur wykonywały osoby dokładne, komunikatywne, odpowiedzialne i dbające o mienie klientów.

Sprzątanie sklepów i galerii handlowych

W sklepach małych i wielkopowierzchniowych sprzątanie wygląda trochę inaczej. Istotną pracy w takich miejscach jest konieczność zwracania uwagi, by nie zakłócać pracy personelowi i zakupów klientom. Nasi pracownicy mają tego świadomość. Z czym mierzą się nasze serwisy sprzątające w takich miejscach? Prace obejmują szerokie spectrum czynności, m.in. usuwanie trudnych plam i zabrudzeń, mycie, profesjonalne czyszczenie i polimeryzację posadzek, odkurzanie, dbanie o przeszklenia i okna, sprzątanie witryn, utrzymywanie czystości w toaletach. W sklepach wielkopowierzchniowych nasi pracownicy obsługują duże maszyny szorująco-zbierające i inny specjalistyczny sprzęt.

Sprzątanie dużych powierzchni

Zatrudnienie naszej profesjonalnej firmy sprzątającej do utrzymania czystości w dużych przestrzeniach to dobry wybór. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i wygodne. Nasi niepełnosprawni pracownicy delegowani są do sprzątania różnych hal (np. produkcyjnych, wystawowych), magazynów, parkingów, lotnisk, muzeów, czy kin. Zakres czynności dostosowany jest do konkretnego miejsca. Jednak istotne jest zazwyczaj: czyszczenie ręczne lub maszynowe powierzchni płaskich i pozostałego wyposażenia, usuwanie śmieci i odpadów, mycie okien i drzwi, dbanie o czystość toalet.

Sprzątanie osiedli

Naszych pracowników porządkowych z niepełnosprawnością coraz częściej widać na osiedlach. Zajmują się oni utrzymaniem porządku wokół blokowisk i domów. To m.in. dzięki pracownikom porządkowym zatrudnionymi przez nas znikają wszelkie zanieczyszczenia, odpady i śmieci z koszy, ulic i chodników. Nasza firma sprzątająca, specjalizująca się także w utrzymywaniu porządku na otwartych przestrzeniach jest otwarta na zatrudnienie pracowników z orzeczeniem właśnie do tego rodzaju zadań. Potrafimy przygotować do realizowania obowiązków w terenie nawet osoby o poważnych deficytach, które nie znalazłyby pracy w żadnym innym miejscu.

Praca sprzątanie WarszawaUsługi sprzątające

Prowadzimy profesjonalną firmę sprzątającą. Opiera się ona na świadczeniu usług związanych z: utrzymaniem ładu, porządkowaniem, a czasem także pielęgnacją terenu. Każdy nasz pracownik, także ten z niepełnosprawnością, jest odpowiedzialny za zachowanie czystości i porządku w miejscu wykonywanych usług.

Wysoka jakość usług sprzątających dla każdego Klienta

Dla pracowników z orzeczeniem, ale nie tylko dla nich, prowadzimy szkolenia. Pracownik niepełnosprawny musi nauczyć się posługiwać się niezbędnymi narzędziami. W zależności od miejsca pracy będą to: specjalistyczne urządzenia sprzątające i czyszczące, odkurzacze, urządzenia do pielęgnacji dywanów, maszyny piorące, różnorodne szczotki, froterki, myjki oraz rozmaite chemiczne środki czystości i płyny do dezynfekcji. W naszej firmie nad pracą poszczególnych serwisów sprzątających czuwają koordynatorzy. Dzięki nim wdrażanie pracowników niepełnosprawnych do obowiązków jest efektywne.

Do dyspozycji osób sprzątających oddajemy, obsługiwane mechanicznie i elektronicznie specjalistyczne urządzenia do zamiatania i zmywania podłóg i innych powierzchni, środki ochrony, profesjonalne środki czyszczące i płyny chemiczne do różnych metod czyszczenia itp. Pracownik na szkoleniu wstępnym musi nauczyć się, jak obsługiwać urządzenia i jak stosować różne specjalistyczne płyny.

Postaw na kompleksowe usługi sprzątania z pracownikami niepełnosprawnymi

Miejsca, w jakich nasza firma sprzątająca wykonuje swoje usługi to głównie: obiekty handlowe i przemysłowe, zakłady usługowe, pomieszczenia gastronomiczne i administracyjne. Naszych pracowników sprzątających delegujemy do poszczególnych klientów. Spotkasz ich w biurach i gabinetach usługowych, hotelach, szkołach, szpitalach oraz oczywiście mieszkaniach prywatnych. Obowiązki naszego pracownika, także tego z orzeczeniem różnią się w zależności od miejsca, w którym wykonuje swoją pracę.

Zatrudnię do sprzątaniaUzyskaj obniżenie we wpłacie na PFRON

A teraz propozycja od naszej firmy sprzątającej dla Ciebie!

Jeśli prowadzisz firmę zatrudniającą 25 pracowników i więcej, wiesz zapewne, czym jest obowiązek wpłat na PFRON. Comiesięczna wpłata PFRON oznacza istotne obciążenie budżetu firmy. Im więcej pracowników zatrudniasz, tym wpłaty do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są większe. Jeśli nie możesz z uwagi na profil firmy zatrudnić bezpośrednio u siebie pracowników z niepełnosprawnością, by obniżyć wpłaty PFRON lub dokonać całkowitej redukcji wpłat PFRON, zastanów się nad skorzystaniem z usług naszej firmy sprzątającej, która w swojej załodze ma osoby z orzeczeniem.

Takie rozwiązanie okaże się dla Twojej firmy korzystne finansowo, gdyż zyskasz możliwość obniżenia wpłat do PFRON-u. Stanie się tak z uwagi na przepisy, które uprawniają przedsiębiorców do obniżenia wpłat do Funduszu. Zasady nabywania prawa do ulg PFRON i możliwości korzystania z obniżenia wpłat są ściśle obwarowane.

obniżenie wpłaty na pfron sprzątanie
Prawo do ulgi we wpłatach do PeFRONu

Prawo do ulgi we wpłatach do Funduszu zyskują firmy, które zakupią produkty lub usługi w firmach osiągających wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych minimum 30%. Zapewne zyskasz odpis na PFRON, jeśli zakupisz usługę w Zakładzie Aktywności Zawodowej. W takich firmach wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz osób ze stopniem umiarkowanym i jednocześnie posiadających schorzenie specjalne jest optymalny. Jednak ZAZ-ów działających na terenie Warszawy i świadczących prace porządkowe jest niewiele. Stąd musisz szukać firmy sprzątającej działającej na wolnym rynku.

Świadcząc usługi sprzątania, dokładamy starań, by nasi klienci mogli skorzystać z obniżenia wpłat do PFRON. Dlatego pozyskujemy niepełnosprawnych pracowników sprzątających tak, by osiągnąć odpowiedni poziom zatrudnienia osób z orzeczeniem o stopniu znacznym lub umiarkowanym. W tym drugim przypadku nasze osoby zatrudnione do sprzątania muszą być dotknięte niepełnosprawnością intelektualną, chorobą psychiczną, epilepsją, autyzmem lub być niewidome. Poznaliśmy doskonale ten mechanizm. W toku doświadczeń umiejętnie dobieramy pracowników do poszczególnych zespołów, tak by klient był zadowolony, a nasze zasoby pracownicze odpowiednio wykorzystane.

Odpis na PFRON będzie oczywiście możliwy, jeśli przedstawisz w Funduszu uregulowaną przelewem fakturę. Po naszej stronie jako sprzedającego usługę sprzątania istnieje konieczność wystawienia nabywcy informację o kwocie obniżenia na druku INF-U. Pamiętaj! W danym miesiącu możesz obniżyć wpłatę PFRON do 50% należnej wysokości. Kwoty, których nie wykorzystasz, możesz uwzględniać w rozliczeniach z Funduszem wpłat przez okres do 6 miesięcy.

Uzyskaj obniżenie we wpłacie na PFRON

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz obniżyć swoje zobowiązania wobec PFRON-u wykup u nas usługę, którą zrealizujemy, jako profesjonalna firma sprzątająca zatrudniająca osoby z niepełnosprawnością. Jesteśmy gotowi Ci pomóc w uzyskaniu możliwości obniżenia wpłaty do PFRON-u. Jednocześnie zapewnimy wysoką jakość usług.

Praca sprzątanie z orzeczeniem

Tania firma sprzątająca w Warszawie

Nasza firma świadcząca usługi sprzątające w Warszawie oraz na terenie aglomeracji warszawskiej. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Wiemy, że doskonale odnajdują się one i sprawdzają w pracy przy sprzątaniu różnych miejsc. Co ważne, korzystający z usług naszej firmy mogą obok tańszego sprzątania zyskać satysfakcję, że wspierają osoby niepełnosprawne i odpowiedzialny biznes. Firmy mogą też obniżyć wpłaty do PFRON.

Niższe ceny usług sprzątających. Tak, to możliwe

Jesteśmy firmą działającą w branży realizującej usługi sprzątania i często stawiamy na pracowników z orzeczeniem. Oczywistą przesłanką ku temu są kwestie finansowe. Dofinansowanie do wynagrodzeń z PFRON stanowi zachętę, by zatrudnić niepełnosprawnych pracowników. Dofinansowanie wynagrodzeń oznacza niższe koszty utrzymania pracownika. To przekłada się na możliwość ustalenia konkurencyjnych cen usług.

Pracownik z orzeczeniem to jednak dla naszej firmy nie tylko korzyści finansowe. To również wizerunek i odbiór społeczny. Osoby z niepełnosprawnością wykonujące sprzątanie, a jednocześnie potrafiące pozostawić czystość i nienaganny porządek w miejscu pracy, to najlepsza wizytówka, jaką możemy się pochwalić.

firma sprzątająca warszawa usługi
Sprzątanie Warszawa — specyficzny rynek

Warszawa jest specyficznym rynkiem. Wiemy o tym doskonale. Utrzymanie czystości ważne jest tu dla ogromnych koncernów, dużych, średnich i małych firm oraz osób prywatnych. Kompleksowe usługi sprzątania obejmują także hotele, lotniska, biura firm itd. Firmy sprzątające oferujące kompleksowe usługi utrzymania czystości w związku z istniejącym na terenie Warszawy zapotrzebowaniem, mają nieograniczony dostęp do klientów. Konkurencja jest więc także duża.

Firmy sprzątające nie tylko na terenie Warszawy stale rozwijają się o nowe technologie, profesjonalny sprzęt i udoskonalają swoją ofertę. Robimy to także i my. Dostosowujemy się do potrzeb klientów, ale dzięki odpowiedniemu wyposażeniu ułatwiamy pracę zatrudnionym. Sprzątanie w Warszawie z naszą agencją to dla wielu niepełnosprawnych idealna i stabilna forma zatrudnienia. W branży tej mniej ważne jest wykształcenie. Liczą się umiejętności i cechy osobowe pracowników.

Dlaczego nasza tania firma sprzątająca
 • Znajdziesz nasz wszędzie. Świadczymy usługi na terenie całej Warszawy.
 • Odpowiedzialność. Robimy audyt firm i dopiero wtedy delegujemy naszych pracowników do konkretnych zadań.
 • Szeroka oferta. Nasz zespół pracowników sprzątających wykonuje niemal wszystkie prace porządkowe. Zajmujemy się sprzątaniem biur, wykonujemy sprzątanie mieszkań, hal, obiektów handlu. Gdy zechcesz, wykonamy sprzątanie po remoncie.
 • Sprzątanie wg harmonogramu. Nasz profesjonalny serwis sprzątający możesz zatrudnić do codziennego utrzymania porządku albo oprzeć usługę o inny harmonogram.
 • Wysoka jakość w niskiej cenie. Istotą naszej oferty jest konkurencyjność cen i jakość wykonanych prac. Z nami dużo taniej utrzymasz czystość w swoich obiektach i poza nimi.
 • Obniżenie wpłaty na PFRON. Zatrudniamy pracowników z niepełnosprawnością i dlatego wykupując u nas usługę, obok niższej ceny, zyskasz także możliwość skorzystania z ulgi we wpłatach na PFRON.

Zatrudnię do sprzątaniaPraca z orzeczeniem Warszawa. Aplikuj do naszej firmy

Poszukując pracy przy sprzątaniu, zwróć się naszej agencji. Prowadzimy stałą rekrutację dla firm z branży utrzymania czystości na terenie Warszawy i całego kraju. Rejestrując się w naszej bazie, możesz liczyć na indywidualne podejście, profesjonalną i właściwą pomoc w znalezieniu pracy. Dbamy o najkorzystniejsze zatrudnienie dla pracownika z orzeczeniem. Mamy wieloletnie doświadczenie. Zwracamy uwagę na możliwości niepełnosprawnego kandydata do pracy oraz wymagania firmy sprzątającej.

Sprzątanie praca dla niepełnosprawnych

Masz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Zdecydowałeś, że chcesz pracować, jako pracownik porządkowy? Czekamy na Ciebie! Aplikuj! Tylko jeden “klik” dzieli Cię od zdobycia pracy.

Szukasz pracy od zaraz?

Sprzątanie, praca dla niepełnosprawnych Warszawa. Zatrudnienie “od ręki”

Pracownicy porządkowi, dbający o czystość w różnych miejscach są bardzo potrzebni. Dlatego gwarantujemy, że u nas zyskasz pracę przy sprzątaniu natychmiast. Nie będziesz musiał czekać, by pracodawca Cię zatrudnił. Nie mamy obaw przed zatrudnianiem niepełnosprawnych.

Dlaczego praca z orzeczeniem przy sprzątaniu?

Dla wielu osób z orzeczeniem praca przy sprzątaniu jest jedną z nielicznych, w którą mogą podjąć. Wynika to z wielu czynników. Braku wykształcenia, kwalifikacji, umiejętności, rodzaju dysfunkcji, rynku zatrudnienia i wielu innych. Sprzątanie może wykonywać niemal każdy.

Sprzątanie to szansa na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami dyskwalifikującymi w innych branżach. Pracodawcy nadal boją się zatrudniać osoby niepełnosprawne intelektualnie, chore psychicznie, czy z epilepsją. Osoby te mają najtrudniejszą sytuację na rynku pracy. Z uwagi na chorobę, niskie wykształcenie, praca związana ze sprzątaniem, jest dla nich zajęciem, w którym mogą sprawdzić się, jako pełnowartościowi pracownicy. Nasza firma sprzątająca nie ma z tym problemu.

Korzystając z usług sprzątania w naszej firmie, możesz mieć pewność, że dbamy o naszych pracowników. Razem z nami możesz więc włączyć się w nurt biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Na co może liczyć osoba z orzeczeniem zatrudniona w branży usług sprzątania?

Praca osoby niepełnosprawnej w naszej firmie sprzątającej to pewne zatrudnienie. W naszym zakładzie pracy każdemu pracownikowi oferujemy stałą umowę o pracę. Pozwala to skorzystać im z przysługujących uprawnień dla pracownika niepełnosprawnego. Co zatem zyskują nasi pracownicy, podejmując pracę przy sprzątaniu? Przede wszystkim mają prawo do:

 • dodatkowej 15-minutowej przerwy,
 • dodatkowego urlopu – 10 dni roboczych,
 • skróconego czasu pracy,
 • zwolnienia w celu odbycia specjalistycznych badań lekarskich lub nabycia sprzętu ortopedycznego,
 • zwolnienia w celu odbycia turnusu rehabilitacyjnego.

W naszej firmie pracownicy zyskują także dodatkowe benefity. Jednak to szacunek i podejście do człowieka i pracownika jest wartością dodaną, jaką otrzymuje nasza ekipa sprzątająca na co dzień.

Zatrudnienie pracowników z orzeczeniem to obniżenie wpłaty na PFRON

Ilość etatów w firmie określa obowiązek dokonywania wpłat do Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wpłaty muszą dokonywać firmy, zatrudniające 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy, u których w ewidencji zatrudnionych osób niepełnosprawnych jest mniej niż 6 etatów. Innymi słowy, firmy te zobowiązane są do zatrudniania osób niepełnosprawnych w wysokości co najmniej 6 % etatów w przeliczeniu na pełny wymiar. Tak więc jeśli przedsiębiorca zatrudni osobę niepełnosprawną obniży swoją składkę na PFRON.

Czy jest praca dla niepełnosprawnych przy sprzątaniu?

Pracę dla osób niepełnosprawnych przy sprzątaniu można znaleźć bardzo łatwo. Jest dużo ofert pracy. Ważne, by pracowników w takiej firmie odpowiednio wyposażono w środki czyszczące, odpowiednie urządzenia, tak aby mógł wykonywać prace porządkowe bezpiecznie i skutecznie. Zespół pozostałych pracowników powinien wspierać taką osobę w wykonywaniu obowiązków.

Jak znaleźć tanią firmę sprzątającą w Warszawie?

Aby mieć wykonane profesjonalne sprzątanie i tanią usługę wystarczy wyszukać firmę, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Możesz zwrócić się do naszej agencji lub szukać przez serwisy z ogłoszeniami. Np. w wyszukiwarce Google lub na OLX wpisz “Warszawa sprzątanie tanio”, “tanie usługi sprzątania Warszawa” itd.

Jak zyskać ulgę PFRON dla firmy?

Duże firmy zobowiązane są do wpłat na PFRON, jeśli nie osiągają wskaźnika zatrudnienia pracowników z orzeczeniem. Wystarczy jednak wykupić usługę sprzątania w firmie zatrudniającej osoby niepełnosprawne. Uzyskać od firmy sprzątającej informację na druku INF-U. Złożyć ją wraz z opłaconą fakturą do Funduszu.

Gdzie mogą sprzątać osoby niepełnosprawne?

Pracownicy porządkowi z orzeczeniem mogą pracować na każdym obiekcie. Sprzątają domy, mieszkania, biura, sklepy, galerie, hale i wiele innych obiektów. Porządkują też otwarte przestrzenie osiedli, parkingów itd.

Ile kosztuje wynajęcie firmy sprzątającej

 • Firma sprzątająca Warszawa Mokotów – ceny najwyższe, powyżej 30 zł.
 • Firma sprzątająca Białołęka – poniżej 30 zł.
 • Firma sprzątająca Praga Południe – około 27 zł