Pracownicy niepełnosprawni

Znajdziemy najlepszych!

pracownicy niepełnosprawni rekrutacja
rekrutacja pracowników niepełnosprawnych

Niepełnosprawny pracownik

Znosimy różnice

Nasza rola to zbudowanie pomostu między potrzebami pracodawców i osób niepełnosprawnych. Prowadzona przez nas rekrutacja to poszukiwanie najlepszych kandydatów na wskazane przez Ciebie stanowisko. Pracowników niepełnosprawnych, którzy mają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Takich, dla których niepełnosprawność nie będzie przeszkodą w pracy na określonym stanowisku. Dodatkowo, w pakiecie pozyskamy dla Ciebie środki na zatrudnienie, a ty obniżysz wpłatę dla PFRON.Rekrutujemy, szkolimy, wdrażamy i koordynujemy

Dlaczego nasza usługa jest dla Ciebie?

fas|fa-wheelchair|

Zatrudnisz najlepszych pracowników niepełnosprawnych

W obecnych czasach niepełnosprawność przestała być już tematem tabu. Osoby z niepełnosprawnościami doskonale zdają sobie sprawę, że liczba zawodów, które mogą wykonywać bez przeszkód stale rośnie. Zdobywają więc wykształcenie, doświadczenie i umiejętności, które są cenione przez pracodawców. Zatrudnione stają się zaangażowanymi pracownikami i przynoszą firmie realne korzyści.

fas|fa-hand-holding-heart|
Zadbasz o wizerunek pracodawcy

Marka odpowiedzialna społecznie, w praktyce stosująca zasadę równości, jest odbierana pozytywnie nie tylko przez klientów i kontrahentów ale też przez własnych pracowników. W czasach, kiedy rynek pracownika wypiera rynek pracodawcy, ważny jest każdy szczegół. Zadbaj o dobry PR swojej firmy, zatrudniając osoby niepełnosprawne. Dołącz do grona elitarnych pracodawców i w praktyce stosuj zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu.

et|icon_datareport_alt|

Obniżysz koszty płacy

Każde przedsiębiorstwo zatrudniające osoby niepełnosprawne w Polsce może zyskać wsparcie finansowe z PFRON. Współpracując z nami, zyskujesz nie tylko cennego pracownika ale i pomoc w zdobyciu tych dofinansowań. Do zgarnięcia jest całkiem sporo, między innymi miesięczne dofinansowanie do wynagrodzeń w kwocie nawet 3.150 złotych.

fas|fa-donate|

Zredukujesz miesięczną wpłatę na PFRON

Przedsiębiorstwo zatrudniające minimum 6% osób z orzeczeniem o niepełnosprawności są zwolnione ze składek dla PFRON. Zatrudniając więc osoby niepełnosprawne zmniejszasz to obciążenie. Oszczędzasz, więc przyczyniasz się do poprawy wyniku finansowego firmy.

Zatrudnienie pracowników niepełnosprawnych, sprawdź korzyści

Skorzystaj z naszego kalkulatora PFRON i zobacz jak dużo możesz zaoszczędzić dzięki zatrudnieniu pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
usługi niepełnosprawni pracownicy
fab|fa-accessible-icon|

Rekrutacja pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności

Od ogłoszenia przez rozmowy rekrutacyjne aż po skompletowanie dokumentacji kadrowej. Oferujemy kompleksową pomoc w znalezieniu oraz formalnym zatrudnieniu pracownika niepełnosprawnego. Nasze stale doskonalone metody sprawdzają się od wielu lat!

b3lineicon|b3icon-shield-law||Shield Law

Wsparcie prawne w zakresie zatrudniania pracowników niepełnosprawnych

Doradzamy w kwestiach związanych z zatrudnieniem, telepracą oraz dodatkowymi uprawnieniami pracowników niepełnosprawnych. Na bieżąco informujemy również o zmianach w przepisach oraz reagujemy na nowe okoliczności.
fas|fa-handshake|

Indywidalne rozwiązania

Każda firma jest inna, ma inną specyfikę pracy oraz potrzeby. Doskonale to rozumiemy. Dlatego potrafimy słuchać, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy rozwiązania, które testowaliśmy już setki razy. I właśnie dlatego oferujemy idealny model współpracy dla Twojej firmy.
fas|fa-phone|

Stałe wsparcie pracodawcy

Nasza współpraca nie kończy się na rekrutacji. Przez cały czas szkolimy, czuwamy nad realizacją zadań, dbamy o pozytywne relacje i śledzimy zmiany w prawie. A Ty wiesz, że możesz skorzystać ze wsparcia. Przez cały czas!
Pamiętaj,

biznes otwiera się na pracowników niepełnosprawnych

Wiemy, jak wesprzeć pracodawcę w nowej dla niego sytuacji, jaką jest zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Nie tylko rekrutujemy, ale też szkolimy i koordynujemy obowiązki znalezionych przez nas pracowników. Wszystko po to, aby współpraca była bardziej niż pomyślna.
Dodatkowo wyszukujemy najkorzystniejsze rozwiązania finansowe, tak abyś w pełni skorzystał z należnych dofinansowań.