Praca dla osób niepełnosprawnych

 

Praca dla niepełnosprawnych – jesteśmy po to, aby pomóc Ci ją znaleźć. Możesz na nas liczyć na każdym etapie poszukiwania pracy dla osób z orzeczeniem. Doradzamy jak przygotować CV, rozwijać umiejętności i doświadczenie oraz skutecznie docierać do pracodawców, którzy chcą zatrudnić osobę niepełnosprawną.

Nasze zasoby pomocy i porad mogą pomóc Ci znaleźć pracę bez względu na to, jakiej szukasz, stacjonarnej czy pracy zdalnej. Bowiem dzięki pandemii praca zdalna dla niepełnosprawnych stała się popularną formą zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami.

grafika na stronie dla niepełnosprawnych
niepełnosprawni praca strona główna
Zrób pierwszy krok

zarejestruj się w bazie, jako osoba niepełnosprawna poszukująca pracy

Przesyłając do nas swoje CV dołączasz do osób, które informujemy o ofertach pracy od naszych Klientów. Prowadząc rekrutację, w pierwszej kolejności korzystamy z ofert kandydatów wcześniej pozostawionych w bazie. Tak więc rejestrując się zwiększasz szansę na otrzymanie pracy.

Skotaktujemy się, jeśli będziemy mieli ofertę pokrywającą się z Twoim profilem zawodowym.

aplikuj na aktualną ofertę pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Ograniczenia wynikające z niepełnosprawności mogą stanowić barierę w znalezieniu i podjęciu pracy. Jednak niezależnie od Twojego wieku, miejsca zamieszkania bądź stopnia niepełnosprawności zrobimy wszystko, byś znalazł zatrudnienie.

Indywidualne podejście do każdego człowieka to podstawowa zasada naszego działania. W pierwszej kolejności poświęcimy czas, aby Cię poznać, dowiedzieć się o Twoich umiejętnościach i zdolnościach oraz wspólnie określić, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz. Na tej podstawie opracujemy plan, który umożliwi znalezienie odpowiedniej pracy.

Nasze wsparcie nie kończy się na rekrutacji. Będziemy z Tobą współpracować także na dalszym etapie zatrudnienia, pomagając Tobie i Twojemu pracodawcy w realizacji zadań. Dołożymy wszelkich starań, aby poznać charakter Twojej pracy i znaleźć rozwiązania na wszelkie pojawiające się wyzwania, abyś miał jak największe szanse na sukces.

Prowadzimy agencję pośrednictwa pracy

Na jaką pomoc mogą liczyć osoby niepełnosprawne szukające pracy?

 

Działania naszej agencji pracy mają na celu:

 • rozwijanie Twoich umiejętności poszukiwania pracy
 • tworzenie profesjonalnego CV
 • przygotowania Cię do rozmów kwalifikacyjnych
 • bezpłatnego, aktywnego poszukiwania dla Ciebie pracodawcy, który chce zatrudnić osobę niepełnosprawną

Pracodawcy poszukując pracownika koncentrują się na kompetencjach, umiejętnościach i osobowości kandydatów a nie na niepełnosprawności

Kwalifikacje i odpowiednie podejście do pracy to najważniejsze kryterium, którym kierują się pracodawcy przy wyborze kandydatów. Im wyższe masz kompetencje, tym większe szanse na sukces podczas szukania pracy.

Praca i jej stabilność są dla osób z niepełnosprawnościami bardzo ważne, jednak droga do znalezienia zatrudnienia może nie być prosta, jeśli nie masz doświadczenia czy wymaganych kwalifikacji.

Widzimy to, czego mogą nie dostrzegać inni. Twój potencjał. Wierzymy, że go masz, a my postaramy się wskazać, w jakim kierunku możesz go wykorzystać. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią pracę. Udostępniamy przy tym wszelkie potrzebne narzędzia i informacje pomocne w znalezieniu zatrudnienia. Skorzystaj z przygotowanych przez nas poradników lub materiałów naszych partnerów, aby zwiększyć swoje szanse na podjęcie pracy. Rozwijaj umiejętności zawodowe i pewność siebie, aby zdobyć stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie.

Sytuacja na rynku pracy nieustannie się zmienia. Konieczne jest więc podejmowanie odpowiednich kroków, aby dostosować się do aktualnych potrzeb rynkowych. W tym celu należy dążyć do podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwijania kompetencji miękkich.

podnieś kwalifikacje
Rozwijaj swoje umiejętności, aby znaleźć pracę, o której marzysz

Kompetencje zawodowe, doświadczenie i wykształcenie to nie wszystko, co jest potrzebne w pracy. Liczy się też, kim jesteś i jak postrzegają Cię inni ludzie. Daj się bliżej poznać i zadbaj o pozytywny wizerunek!

 • skuteczna komunikacja to podstawa, rozwijaj aktywne słuchanie i mówienie, by jak najpełniej przekazywać swoje myśli i efektywnie porozumiewać się z innymi
 • pracuj nad umiejętnościami osobistymi, np. radzeniem sobie ze stresem, organizacją pracy, terminowością itp.
 • bądź przygotowany na każdą ewentualność, to pomoże zachować spokój i pewność siebie, np. przygotuj sobie odpowiedzi na potencjalne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej
 • skuteczna autoprezentacja kluczem do sukcesu, pokaż się pracodawcy od jak najlepszej strony
nowe możliwości zatrudnienia
Otwórz sie na świat nowych możliwości zatrudnienia

Pomyśl, co chciałbyś robić, jakie jest Twoje wymarzone stanowisko. Może czas zmienić zawód, nauczyć się czegoś nowego? Obserwuj rynek pracy i bądź gotów na zmiany!

 • zdobądź umiejętności i wiedzę dedykowane danej branży
 • bierz czynny udział w kursach i szkoleniach, pozyskuj certyfikaty potwierdzające Twoje kwalifikacje
 • ucz się nowych technologii, poznawaj nowoczesne narzędzia cyfrowe, aby wciąż być na bieżąco

Jak znaleźć pracę dla niepełnosprawnych?

W życiu praktycznie każdej osoby przychodzi taki moment, kiedy chcemy zacząć robić coś nowego. Możemy poszukiwać pracy z różnych powodów. Zostaliśmy zwolnieni, zwolniliśmy się sami, nie jesteśmy zadowoleni z obecnej pracy, zmieniamy miejsce zamieszkania, potrzebujemy zmian w życiu i chcemy zmienić branżę itp. Obojętnie jaki jest powód poszukiwania pracy, sam proces znalezienia odpowiedniego zatrudnienia może być trudny. Zwłaszcza, jeśli trwa już przez dłuższy czas i nie pojawia się żadna atrakcyjna oferta. Pojawia się wtedy frustracja, zdenerwowanie, stres i zniechęcenie.

Przeczytaj nasze porady, aby dowiedzieć się więcej, jak znaleźć pracę posiadając orzeczenie o niepełnosprawności. Zdarza się bowiem, że podczas poszukiwań mimowolnie popełnianych jest wiele błędów. Teoretycznie wiadomo, gdzie szukać i jak to robić. Jednak w praktyce okazuje się, że te działania są bezskuteczne i w końcu prowadzą do masowego wysyłania CV, nawet na zupełnie nieodpowiednie stanowiska pracy.

oferty pracy dla niepełnosprawnych

Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych. Gdzie ich szukać?

wkrótce

pośrednictwo pracy dla niepełnosprawnych

Rankig agencji pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych.

wkrótce

szkolenia dla niepełnosprawnych

Bezpłatne poradniki jak znaleźć pracę dla osób z orzeczeniem

wkrótce

Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź pracę idealną dla osób niepełnosprawnych

Ofert pracy dla osób z niepełnosprawnościami jest dużo. Jednak brakuje wykwalifikowanych kandydatów. W obecnych czasach, w dobie internetu można znaleźć wiele kursów, szkoleń lub webinarów, które w krótkim czasie pozwalają poszerzyć wiedzę oraz zdobyć nowe umiejętności.

Kursy te są dostępne online. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby je ukończyć. Wygodnie siedząc w fotelu, z ulubionym napojem w kubku można rozpocząć lub przerwać naukę w dowolnym momencie. Są więc one idealne dla osób niepełnosprawnych, których pewne ograniczenia mogą być przeszkodą w uczestniczeniu w szkoleniach stacjonarnych.

Na naszej stronie znajdziesz linki do darmowych szkoleń w zakresie marketingu, sprzedaży, blogowania oraz prowadzenia własnej firmy. Po ich zakończeniu, możesz zamieścić je w swoim CV wzbogacając swój wizerunek w oczach potencjalnego pracodawcy.

kobieta niepełnosprawna na wózku w pracy
wkrótce
wkrótce
wkrótce
Praca dla niepełnosprawnych 1

Jakiej najczęściej pracy szukają osoby z niepełnosprawnościami?

 • Praca w ochronie
 • Sprzątanie
 • Analityk danych
 • Praca na produkcji

A Ty jakiej pracy szukasz? Pozostaw swoje CV w bazie kandydatów, postaramy się pomóc.