JEST DOBRA

Praca dla niepełnosprawnych

zapytaj o ofertę dla firm

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy dla niepełnosprawnych. Jeśli chcesz szybko zatrudnić pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności zgłoś się do nas teraz.

ZRÓB PIERWSZY KROK

zarejestruj się w naszej bazie jako osoba poszukująca pracy

Przesyłając do nas swoje CV dołączasz do osób, które informujemy o ofertach pracy dla osób niepełnosprawnych. Prowadząc rekrutację, w pierwszej kolejności korzystamy z ofert kandydatów zapisanych w bazie. Tak więc rejestrując się zwiększasz szansę na otrzymanie pracy.Skontaktujemy się natychmiast, jeśli Twoje kwalifikacje pokryją się w wymaganiami firmy, która szuka pracownika z orzeczeniem.

Praca dla niepełnosprawnych – jesteśmy po to aby pomóc ją znaleźć. Prowadzimy agencję pracy dla osób niepełnosprawnych. Nasi Klienci poszukują pracowników z orzeczeniem na różne stanowiska. Zatrudniają do pracy stacjonarnej na terenie całego kraju, oferują również pracę zdalną dla osób z orzeczeniem.

Ograniczenia wynikające z niepełnosprawności mogą stanowić barierę w znalezieniu i podjęciu pracy. Jednak niezależnie od Twojego wieku, miejsca zamieszkania bądź stopnia niepełnosprawności i schorzenia szczególnego zrobimy wszystko, byś znalazł zatrudnienie.

Indywidualne podejście do każdego człowieka to podstawowa zasada naszego działania. W pierwszej kolejności poświęcimy czas, aby zapoznać się z przesłanym CV. Dowiemy się o Twoich kwalifikacjach, umiejętnościach i zdolnościach. Wytypujemy firmy, które mogą Cię zatrudnić i zaoferujemy Twoją kandydaturę.

Nasze wsparcie nie kończy się na rekrutacji. Będziemy z Tobą współpracować także na dalszym etapie zatrudnienia, pomagając Tobie i Twojemu pracodawcy w realizacji zadań. Dołożymy wszelkich starań, aby poznać charakter Twojej pracy i znaleźć rozwiązania na wszelkie pojawiające się wyzwania, abyś miał jak największe szanse na sukces.

Dobra praca z orzeczeniem o niepełnosprawności

niepełnosprawni praca. Obrazek 2 na stronie https://mywspieramy.org
Pracodawcy osób niepełnosprawnych

Nasi Klienci to firmy o dobrej reputacji potwierdzonej pozytywnymi opiniami pracowników

wnioski - obrazek na stronie https://mywspieramy.org
Zatrudnienie na umowę o pracę

Umowa o pracę to jedyna forma zatrudnienia u współpracujących z nami firm.

rekrutacja - obrazek na stronie https://mywspieramy.org
Wszystkie prawa osób niepełnosprawnych
Prawa osób niepełnosprawnych są respektowane u współpracujących z nami pracodawców
niepełnosprawni praca. Obrazek 3 na stronie https://mywspieramy.org
Praca chroniona

Pracodawcy dostosowują miejsca pracy pod osobę wykonującą zleconą pracę

współpraca z agencją pracy to partnerstwo
Sprawni w pracy

Współpracujące z nami firmy wierzą, że osoby niepełnosprawne są równie wydajne w pracy pozostali pracownicy

niepełnosprawni praca. Obrazek 1 na stronie https://mywspieramy.org
BHP niepełnosprawni
Przedsiębiorcy spełniają wszelkie stawiane przed nimi wymagania BHP

Tu jest praca niepełnosprawni

Jakie oferty pracy z orzeczeniem trafiają do naszej agencji pośrednictwa

Zgłaszają się do nas firmy o różnym profilu, z wielu branż, z różnymi ofertami pracy. Mamy dla Ciebie ofertę pracy na umowę o pracę, z wynagrodzeniem brutto adekwatnym do zakresu obowiązków oraz Twoich kwalifikacji. Posiadamy oferty pracy dla osoby z doświadczeniem oraz różnymi umiejętnościami. Aplikuj więc za pośrednictwem naszego serwisu. Wszystkie nasze usługi pośrednictwa są kandydatów bezpłatne.

niepełnosprawni praca biurowa

Praca z orzeczeniem w siedzibie firmy

Jeśli szukasz stałej pracy i zależy Ci na zatrudnieniu bezpośrednio w siedzibie naszego klienta to dobrze trafiłeś. Jest u nas oferta pracy i zatrudnienia osoby niepełnosprawnej z całej Polski.

Dlaczego warto aplikować?

 • Zaproponujemy Ci przejrzystą ofertę pracy: umowa o pracę, pełny etat, wynagrodzenie brutto, dodatkowe benefity, możliwości rozwoju oraz zakres obowiązków pracy.
 • Zapewniamy przyjazny i empatyczny proces rekrutacji. Zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną nawet w przypadku gdy pracodawca nie zdecyduje się na Twoją kandydaturę.
 • Maksymalnie ograniczamy formalności. Nie publikujemy nowych ogłoszeń o pracę dla niepełnosprawnych, wystarczy, że wyślesz CV do naszego portalu pracy dla osób niepełnosprawnych. My zadbamy o resztę.
 • Wszystkie nasze usługi są dla kandydatów z niepełnosprawnością całkowicie za darmo.
niepełnosprawni praca zdalna agencja pracy

Praca zdalna dla niepełnosprawnych

Zarejestrowane w naszym systemie osoby dostęp do ofert pracy zdalnej. Jest wielu pracodawców, którzy szukają kandydatów na stanowiska biurowe. W takim przypadku miejsce pracy to mieszanie pracownika. Nie musi to być Warszawa, Łódź lub inne duże miasto. To dobra forma zatrudnienia pracownika niepełnosprawnego.

Dlaczego skorzystać z naszych usług?

 • Z naszymi Klientami współpracujemy od wielu lat. Wiemy czego możesz się spodziewać w takiej pracy zawodowej.
 • Elastyczne godziny pracy, zadaniowy system pracy, pełny etat, umowa o pracę.
 • Zawsze terminowo otrzymasz wynagrodzenie na rachunek bankowy.
 • Oferujemy stałą opiekę konsultanta. W dowolnej chwili możesz zadzwonić lub wysłać wiadomość na adres e-mail.
 • Usługa pośrednictwa pracy dla kandydatów są bezpłatne.
Praca z orzeczeniem
1 w okręgu

Aplikacja o pracę dla osób niepełnosprawnych

Mamy oferty od firm z różnych branż, różne miejsce pracy, różna data dodania propozycji pracy, umowa o pracę. Głównie w firmach średnich lub dużych. Zapisz u nas CV, zostaw dane, abyśmy mogli zapoznać się z Twoim doświadczeniem zawodowym.

2 w okręgu
Kontakt z wybranymi kandydatami

Jeśli Twoje doświadczenie spełniają wymagania naszego Klienta przeprowadzamy rozmowę telefoniczna. W przypadku osób niesłyszących kontaktujemy się mailowo lub poprzez komunikatory. Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach oraz oczekiwaniach wynikających z oferty pracy.

3 w okręgu
Rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracodawcą
Ostateczna decyzja zatrudnienia kandydata z niepełnosprawnością zawsze zależy od pracodawcy. Umówimy Cię na taki kontakt, pomożemy przygotować, tak abyś zaprezentował się z jak najlepszej strony.
4 w okręgu

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

Jeśli firma wyrazi chęć zatrudnienia a oferowane warunki spełnią Twoje oczekiwania pomożemy w Twoim formalnym zatrudnieniu. Pomożemy w wypełnieniu druków, zajmiemy się szkoleniami BHP i badaniami lekarskimi.

5 w okręgu
Pozostańmy w kontakcie

Niezależnie od rezultatów tej rekrutacji pozostańmy w kontakcie. Poznaliśmy się wzajemnie, będziesz miał dostęp do informacji o podobnych ofertach pracy dla osób z niepełnosprawnością. Data dodania tych ofert może być późniejsza.

zatrudnienie niepełnosprawnego jest korzystne

Ile zarabia osoba z orzeczeniem u naszych Klientów

Wysokość wynagrodzenia pracowania z orzeczeniem to najczęstsze pytanie kandydatów.To normalne. Wszyscy chcą zarabiać jak najwięcej. Niektórzy jednak boją się tzw. pułapki rentowej, tj. sytuacji w której stracą część lub całość swojej renty.

Wysokość wynagrodzenia dla osób z orzeczeniem u naszych Klientów jest adekwatna do zakresu obowiązków. Jest też zgodna ze średnią płacą na takim samym stanowisku. Odzwierciedla też kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności pracownika. Pracownicy z orzeczeniem otrzymują w firmach takie same wynagrodzenie jak pozostali pracownicy zatrudnieni na identycznym stawisku.

Minimalne wynagrodzenie osoby niepełnosprawnej

Minimalne wynagrodzenie osoby z orzeczeniem regulowane jest przez ustawodawcę. Jest identyczna jak w przypadku pozostałych pracowników. Wysokość minimalnego wynagrodzenia osoby zatrudnionej na umowę o pracę publikowana jest do 15 września każdego roku. Stawka płacy minimalnej ogłaszana jest w Dzienniku Ustaw.

Wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika z orzeczeniem w obecnym i poprzednich latach:

 • rok 2021: wynagrodzenie 2.800 zł brutto, umowa o pracę, pełen etat,
 • rok 2020: płaca 2.600 zł brutto przy umowie o pracę na pełny etat,
 • rok 2019: zarobki 2.250 zł brutto na umowę o pracę i pełen etat.

Wysokość  wynagrodzenia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wysokość wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego określona jest przez przez przepisy. Wszystkie są respektowe przez pracodawców. Art. 15 ustęp 2 Ustawy o Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej określa, że czas pracy osób z znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności nie może przekroczyć 7 godzin dziennie i 35 godziny tygodniowo. Jednocześnie zgodnie z Art. 18 ust. 1 ustawy o PFRON, pomimo obniżenia wymiaru czasu pracy firmy nie obniżają płaty wypłacanej w stałej miesięcznej wysokości. Firmy dla osób zatrudnionych w stawkach godzinowych podwyższają ich wysokość.

Dla pracownika niepełnosprawnego oznacza to, że pomimo krótszego czasu pracy otrzymują takie same wynagrodzenie brutto jak inni pracownicy pracujący dłużej.

Zarejestruj się i otrzymuj oferty pracy z orzeczeniem
praca dla niepełnosprawnych w polsce

Praca dla osób z niepełnosprawnością w Polsce. Obszar naszego działania

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Mieście o największej liczbie firm. Również takich, które oferują pracę dla osób niepełnosprawnych. Naturalnie wiec, praca dla niepełnosprawnych w Warszawie jest najczęstszą naszą usługę. Jednak działamy też w innych miejscowościach. Często pośredniczymy w pracy dla niepełnosprawnych w Szczecinie, Poznaniu lub Krakowie. Ofert pracy możesz też spodziewać się z Wrocławia. Mamy też Klientów z ofertami pracy w mniejszych miejscowościach. Wtedy miejsce pracy to Sokółka, Wadowice, Śrem, itp.

Praca z orzeczeniem w Komorowie? Tak, działamy też w tej miejscowości. Komorów to nie tylko miejsce urodzenia Magdy Gessler. To również wiele miejsc pracy dla osób z orzeczeniem. Gmina leżąca w pobliżu Pruszkowa skupia pracodawców chętnie oferujacych pracę z orzeczeniem.  

Jesteśmy firmą ogólnopolską, działamy na terenie całego kraju. Jeśli szukasz pracy z orzeczeniem w konkretnej miejscowości zgłoś się do nas teraz.

Praca a orzeczenie o niepełnosprawności

Wierzymy, że każdy może pracować. Niezależnie jakie posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Nawet jeśli posiada schorzenie szczególne, czyli takie, które jest czynnikiem szczególnie utrudniającym wykonywanie pracy. Czy uzyskał orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, a może o stopniu znacznym.

Kwalifikacje i umiejętności kandydatów to najważniejsze kryteria, którymi kierują się współpracujące z nami firmy. Nie zwracają uwagi jakie są stopnie niepełnosprawności kandydatów. Im wyższe masz kompetencje, tym większe szanse na sukces na zatrudnienie. Przygotuj profesjonalne CV i prześlij je do nas. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią pracę.

Przemyśl jaką masz umiejętność i zamieść ją w treści swojego CV. Na podstawie tej informacji będziemy mogli zaoferować Twoją kandydaturę do pracy na odpowiednim stanowisku.

Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Takie zgody są obecnie wymagane po wprowadzeniu RODO.

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i uprawnienia w pracy

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności daje dodatkowe uprawnienia w pracy. Wszystkie są respektowane przez współpracujące z nami firmami dającymi możliwość zatrudnienia pracowania z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Każda firma realizuje je sposób adekwatny do przepisów. Rodzaj i zakres uprawnień pracowniczych uzależniony jest od stopnia niepełnosprawności pracownika. Niektóre z przewidzianych uprawnień przysługuje wszystkim pracownikom z niepełnosprawnością. Pracodawcy udzielą dodatkowej przerwy, przestrzegają też zakazu zatrudniania osób niepełnosprawnych w godzinach nocnych. W przypadku osób z niepełnosprawnością w stopniu znacznym oraz umiarkowanym, firmy skrócą wymiar czasu pracy, udzielają dodatkowego urlopy oraz zwolnienia od świadczenia pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia brutto. Oczywiście pracownik zatrudniony na stanowisku przy ochronie może pracować w nocy. Jednak ofert pracy na takie stanowisko jest niewiele.

Wszelkie przysługujące uprawnienia utrzymywane jest przez firmy niezależnie od rodzaju umowy. Praca zdalna jest regulowana tymi samymi przepisami. Korzystają więc z naszej pomocy przy poszukiwaniu pracy zdalnej możesz liczyć na pracę u rzetelnego pracodawcy.

PFRON praca dla niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest instytucją, która nie może pośredniczyć w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Nie prowadzi też rejestru pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem pracowników z orzeczeniem. Nie tworzy też bazy osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.PFRON oferuje pracę wyłącznie w Funduszu. Oferty te dostępne są tutaj.Fundusz wskazuje, że jednym ze sposobów na znalezienie pracy przez osobę niepełnosprawną jest skorzystanie z agencji pośrednictwa pracy. Pośrednictwo pracy to działania ułatwiające osobom, które chcą podjąć pracę, znalezienie zatrudnienia, natomiast firmom odpowiednich pracowników z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
pfron logo 300-300 bez tla