Obrazek wyróżniający do artykułu - praca dodatkowa w domu dla niepełnosprawnych. Na zdjęciu kobieta obok dziewczynki na wózku inwalidzkim. Kobieta patrzy w ekaran monitora i tłumaczy coś zaciekawionemu dziecku. Obraz sugeruje udzielanie korepetycji.
Na zdjęciu znajduje się grafika informacyjna na temat korzyści płynących z posiadania orzeczenia o niepełnosprawności. Grafika ma jasnoniebieskie tło, a na środku znajduje się biała prostokątna ramka z czarnym obramowaniem. Wewnątrz ramki znajduje się tekst w kolorze pomarańczowym: „CZY WIESZ, CO DAJE POSIADANIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI?” W lewym dolnym rogu ramki znajduje się logo z napisem „my Wspieramy”. W prawym dolnym rogu znajduje się strzałka skierowana w prawą stronę, również w kolorze pomarańczowym, z napisem „WYJAŚNIAMY TUTAJ”. Na górze, po lewej stronie, znajduje się ikona żarówki, symbolizująca ideę lub informację. Ogólny styl grafiki jest nowoczesny i przyciągający uwagę, a użyte kolory są stonowane i czytelne.
Na grafice znajduje się tekst: “Czy wiesz, jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności?” w białych, pogrubionych literach z czarnymi cieniami, które nadają napisowi trójwymiarowy efekt. Tekst znajduje się na różowym tle. Po lewej stronie są trzy białe dymki z pytajnikami w środku, narysowane czarną linią. Na dole grafiki znajduje się niebieski przycisk z białym napisem: “Sprawdź nasz prosty poradnik krok po kroku!” oraz czarną strzałką skierowaną w prawo. Całość ma na celu informowanie o sposobach uzyskania orzeczenia o niepełnosprawności.
Obraz przedstawia prostą grafikę informacyjną w ciemnoniebieskich, białych i pomarańczowych kolorach. Tekst na obrazie brzmi: “CZY WIESZ, JAK OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE WSPIERAJĄCE?” Duża część tekstu jest w kolorze białym na ciemnoniebieskim tle, co sprawia, że jest bardzo widoczna. W dolnej części znajduje się żółty przycisk z napisem “TU ZNAJDZIESZ PORADNIK” oraz strzałką skierowaną w prawo. Po prawej stronie przy napisie “JAK OTRZYMAĆ” znajduje się pomarańczowy znak zapytania.
Obraz przedstawia grafikę informacyjną w kolorach żółtym, czarnym i białym. Tekst na obrazie brzmi: “CZY WIESZ? Na jakie choroby można dostać orzeczenie o niepełnosprawności?” W górnej części obrazu znajduje się tekst “CZY WIESZ?” w dwóch kolorach: “CZY” jest napisane czarnymi, dużymi literami, a “WIESZ” w kolorze żółtym. Obok znajduje się duży, czarny znak zapytania. Poniżej znajduje się reszta tekstu w kolorze czarnym na białym tle. W dolnej części obrazu po lewej stronie jest przycisk z napisem “SPRAWDŹ TUTAJ”, obok którego znajduje się czarny okrąg ze strzałką skierowaną w prawo. W prawym dolnym rogu znajduje się żarówka z promieniującymi liniami, co symbolizuje ideę lub wiedzę.

2 komentarze

  1. Anna pisze:

    Kupa bzdur, poszukajcie sobie, jakie wymogi stawia się tłumaczom. Dwa języki na poziomie B2 i milion tekstów doświadczenia, a wy tu piszecie o “dorabianiu”. Haha!

    Korekta? Zapraszamy – wymagana fillogia polska, specjalizacja edytorstwo plus milion tekstów doświadczenia. Może też być sam milion tekstów.

    Chałupnictwa nie ma, bo Chińczycy produkują taniej. No ale fundacja “pomaga” wypisując takie dyrdymały.

    Pisanie tekstów? Content writerów jest więcej niż ofert. Pół Polski chce dorobić dodatkowo, co zwiększa konkurencję. Oczywiście wymagana znajomość SEO.

    Chciałam skopiować fragment WŁASNEGO (WŁASNEGO!!!!) wpisu powyżej i przenieść go w inne miejsce, i co widzę? Arogancką uwagę “nieładnie, oj nieładnie”. No to puszczam komentarz jak jest.

    1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

      Dziękujemy Pani za komentarz i uwagi. Nie będziemy wdawać się w polemikę z Pani oceną sytuacji na rynku pracy.
      Niepełnosprawność ma różne wymiary. Pośród osób niepełnosprawnych znajdują się zarówno wysoko wykwalifikowani specjaliści, jak i osoby, które mogą wykonywać tylko najprostsze prace. Jesteśmy agencją pracy, która zatrudnia osoby z niepełnosprawnością w różnych branżach i mamy wiedzę, w jakich zawodach znajdują oni zatrudnienie. M.in. na podstawie tego doświadczenia powstają nasze artykuły.
      Zabezpieczenia na naszej stronie przeciwdziałają kradzieży wartościowych tekstów naszego autorstwa. Jeśli to powoduje utrudnienia przypisaniu komentarzy, prosimy o zrozumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *