praca osób niepełnosprawnych w nocy
Na zdjęciu znajduje się grafika informacyjna na temat korzyści płynących z posiadania orzeczenia o niepełnosprawności. Grafika ma jasnoniebieskie tło, a na środku znajduje się biała prostokątna ramka z czarnym obramowaniem. Wewnątrz ramki znajduje się tekst w kolorze pomarańczowym: „CZY WIESZ, CO DAJE POSIADANIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI?” W lewym dolnym rogu ramki znajduje się logo z napisem „my Wspieramy”. W prawym dolnym rogu znajduje się strzałka skierowana w prawą stronę, również w kolorze pomarańczowym, z napisem „WYJAŚNIAMY TUTAJ”. Na górze, po lewej stronie, znajduje się ikona żarówki, symbolizująca ideę lub informację. Ogólny styl grafiki jest nowoczesny i przyciągający uwagę, a użyte kolory są stonowane i czytelne.
Na grafice znajduje się tekst: “Czy wiesz, jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności?” w białych, pogrubionych literach z czarnymi cieniami, które nadają napisowi trójwymiarowy efekt. Tekst znajduje się na różowym tle. Po lewej stronie są trzy białe dymki z pytajnikami w środku, narysowane czarną linią. Na dole grafiki znajduje się niebieski przycisk z białym napisem: “Sprawdź nasz prosty poradnik krok po kroku!” oraz czarną strzałką skierowaną w prawo. Całość ma na celu informowanie o sposobach uzyskania orzeczenia o niepełnosprawności.
Obraz przedstawia prostą grafikę informacyjną w ciemnoniebieskich, białych i pomarańczowych kolorach. Tekst na obrazie brzmi: “CZY WIESZ, JAK OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE WSPIERAJĄCE?” Duża część tekstu jest w kolorze białym na ciemnoniebieskim tle, co sprawia, że jest bardzo widoczna. W dolnej części znajduje się żółty przycisk z napisem “TU ZNAJDZIESZ PORADNIK” oraz strzałką skierowaną w prawo. Po prawej stronie przy napisie “JAK OTRZYMAĆ” znajduje się pomarańczowy znak zapytania.
Obraz przedstawia grafikę informacyjną w kolorach żółtym, czarnym i białym. Tekst na obrazie brzmi: “CZY WIESZ? Na jakie choroby można dostać orzeczenie o niepełnosprawności?” W górnej części obrazu znajduje się tekst “CZY WIESZ?” w dwóch kolorach: “CZY” jest napisane czarnymi, dużymi literami, a “WIESZ” w kolorze żółtym. Obok znajduje się duży, czarny znak zapytania. Poniżej znajduje się reszta tekstu w kolorze czarnym na białym tle. W dolnej części obrazu po lewej stronie jest przycisk z napisem “SPRAWDŹ TUTAJ”, obok którego znajduje się czarny okrąg ze strzałką skierowaną w prawo. W prawym dolnym rogu znajduje się żarówka z promieniującymi liniami, co symbolizuje ideę lub wiedzę.

4 komentarze

 1. Krystyna pisze:

  Szukam pracy pakowacz lub inna dla osoby niepelnosprawnej.Moze byc dodatkowa np w sobote w nocy.Na trenie slaska Gliwice Pyskowice posiadam badania sanepidowskie .

  1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

   Na ten moment nie posiadamy oferty z terenu Gliwic. Jeśli mogłaby Pani dojeżdżać w okolice Krakowa, to w tym momencie trwa nabór pracowników porządkowych. Zachęcamy jednak do rejestracji w naszej bazie kandydatów do pracy https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRACA-DLA-NIEPENOSPRAWNYCH/40504
   W pierwszej kolejności z niej wybieramy osoby do naszych rekrutacji.

 2. Kazimirz pisze:

  dlaczego firmy ochraniarskie kielce zgrupami znaczny lub umirkowanymi pracuja po 24godziny nie wolno

  1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

   Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy pełni obok roli komercyjnej, rolę pro bono przekazując swoim czytelnikom wszelkie informacje powiązane z niepełnosprawnością. Nie możemy odpowiadać za postępowanie firm oraz pomagać w rozwiązywaniu indywidualnych problemów pracowniczych. Odpowiednie instytucje, w tym Państwowa Inspekcja Pracy zajmują się kontrolą pracodawców, także w zakresie przekraczania prawa pracy zapisanego w Kodeksie Pracy. Jeśli sytuacja w firmie wygląda tak, jak to Pan opisał, proszę się zwrócić do Państwowej Inspekcji Pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *