firma przyjazna pracownikom niepełnosprawnym

2 komentarze

  1. Artur Rojek pisze:

    kiedyś zatrudniłem niepełnosprawnego. Totalna pomyłka. Facet nie chciał zupełnie pracować. Miał postawę roszczeniową. Twierdził, że bo podobno ja na nim zarabiałem. Rzekomo miałem mieć jakieś odpisy PFRON. Szkoda zawracać sobie głowy takimi pracownikami. Tylko kłopoty bo niewiele umieją i nie chcą pracować. Odradzam

    1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

      Z m.in. takich powodów, jak Pan opisał, zachęcamy Pracodawców do korzystania z usług naszej agencji pracy My Wspieramy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrekrutować odpowiedniego pracownika z orzeczeniem na konkretne stanowisko i skojarzyć go z odpowiednim Pracodawcą. Pozwala to Pracodawcom uniknąć rozczarowań i wyrobienia błędnych przekonań o niepełnosprawnych pracownikach. Dzięki znajomości prawa pomagamy także Pracodawcom w uzyskaniu należnych im odpisów PFRON, uzyskaniu dofinansowania oraz pomagamy z optymalizacji PFRON. Możemy także przejąć skutecznie wszystkie obowiązki wiążące się z zatrudnieniem osoby niepełnosprawnej. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnych porad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *