Niepełnosprawni co nowego

Praca dla niepełnosprawnych

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Zarejestruj się w naszej bazie i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy dla osób niepełnosprawnych. Rejestrując się na portalu zwiększasz szansę na otrzymanie oferty pracy z orzeczeniem.

Niepełnosprawni co nowego. Zbieramy dla Was informacje o nowościach. Informacje do wprowadzonych zmianach związanych z osobami niepełnosprawnymi.

Publikujemy materiały dotyczące świadczeń dla osób niepełnosprawnych. Jaka będzie wysokość dofinansowania i gdzie składać wniosek. Piszemy o 500 plus dla niepełnosprawnych, o zasiłku pielęgnacyjnym oraz o rencie. Zamieszczamy też informacje o dofinansowaniu PFRON dla osób z orzeczeniem.

Prowadzimy agencję pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych. Z tego tytułu szczególną wagę przykładamy do porad z zakresu pracy. Skupiamy się na doradztwie i poradnictwie zawodowym. Poruszamy tematy dotyczące jak dostać pracę dla niepełnosprawnych, ile zarabia osoba z orzeczeniem oraz jak efektywnie pracować w pracy zdalnej.