zdążyć przed

2 komentarze

  1. mawellada pisze:

    Jak można było doprowadzić aby osoby niepełnosprawne zostały postawione w sytuacji dzy kończą się ważności orzeczeń a komusje mają opóźnienia kilkumiesieczne? Przecież osoby te zostaną pozostawione bez środków do życia oraz ulg na nie wiadomo jak długi czas. Czy nie powinny mieć przedłużenia również? Kto jest opdpowizialny za taki stan? To niedopuszczalnw aby konsekwencje nieudolności urzedniczej ponosily osoby chore i niepelnosprawne, często najubozsze, już i tak bardzo skezywdzone przez los. Jeśli przepisy są złe to należy je zmienić w końcu przepisy są dla ludxi a nie ludzie dla przepisow.

    1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

      Dziękujemy za Pani wpis. Ma Pani prawo do swoich opinii. Nie chcemy wdawać się w polemikę. Naszą rolą jest przede wszystkim zatrudnianie niepełnosprawnych i pomoc ich Pracodawcom. Dodatkowo pełnimy rolę informacyjną pro bono. Nie my ustanawiamy przepisy i nie należy do nas kierować zażaleń. O fakcie konieczności ponownego orzekania informowaliśmy na początku maja, właśnie po to, by osoby niepełnosprawne zdążyły otrzymać w porę nowe orzeczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *