niepełnosprawni wynagrodzenie

2 komentarze

  1. Grzegorz Lach pisze:

    osoba z orzeczeniem zarabia najniższą krajową. Mam prawie 50 lat, orzeczenie o umiarkowanej niepełnosprawności 2P, pracowałem z ZAZach, ZPChr i jednej prywatnej. W prywatnej byłem analitykiem internetowym i przeglądałem internet. Nikt nigdy nie dał mi więcej niż minimalną. Powinni płacić więcej, mają dopłaty do pensji przecież. Zarabiają na mnie firmy bo dostają duże dofinansowanie a nie chcą mi dać więcej pensji

    1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

      Pracownicy z orzeczeniem, podobnie jak i pracownicy zdrowi, zarabiają odpowiednio do swoich umiejętności, kompetencji i wykształcenia oraz zakresu obowiązków na swoim stanowisku pracy. Osoby z niepełnosprawnością, jeśli posiadają odpowiednio wysokie kompetencje, mogą aplikować na oferty pracy, w których wynagrodzenia są atrakcyjniejsze. W artykule “Ile zarabia osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności” podajemy autentyczne i aktualne wynagrodzenia dla pracowników z orzeczeniem. Zachęcamy do aplikowania na oferty pracy agencji My Wspieramy z wynagrodzeniem adekwatnym do wymagań na konkretnym stanowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *