Obrazek wyróżniający w artykule - list motywacyjny. Na zdjęciu widoczne fragmenty sylwetek mężczyzn, którzy przekazują sobie kartkę papieru ponad blatem biurka. Zdjęcie sugeruje spotkanie kandydata na pracownika z pracodawcą w spokojnej atmosferze.

2 komentarze

  1. Jadzia pisze:

    pisze sie jeszcze listy motywacyjne? To chyba nie te czasy, aby pisać

    1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

      Wymóg listu motywacyjnego zawarty jest lub nie w ofercie pracy. Kiedy jednak nie odpowiadamy na ogłoszenie, lecz wysyłamy do konkretnej firmy, w której chcemy pracować, swoją aplikację trzeba jakoś wyróżnić się na tle innych. Złożenie listu motywacyjnego, w którym w atrakcyjny sposób przybliżamy swoją osobę, daje pracodawcy szerszą wiedzę o nas niż ta zawarta w CV. Kandydaci do pracy w dobie dzisiejszej wykazują się kreatywnością i często nie tylko piszą listy motywacyjne, ale także przedstawiają je w formie np. nagrań. Agencja My Wspieramy przedstawia tylko możliwości. Skorzystanie z przekazywanej wiedzy należy jednak do czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *