windykator

4 komentarze

 1. PHU Jan pisze:

  ile kosztuje wysyłanie wniosków do pefronu? mam 3 pracowników z grupą inwalidzką. Szukam tańszej firmy, bo teraz płacę aż 90 zł za wysłanie każdego wniosku za każdą osobę. Jestem z podkarpacia, czy robicie to zdalnie?

  1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

   Cieszymy się, że zainteresował Pan się naszymi usługami. W naszej firmie kładziemy duży nacisk na jakość oferowanych usług, a nie tylko na konkurencyjność cen. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb klienta. Mimo że nasza siedziba nie znajduje się na Podkarpaciu, zapewniamy pełne wsparcie zdalne. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie, abyśmy mogli omówić szczegóły naszej współpracy.

 2. tabex sp. z o.o. pisze:

  robicie wnioski do pefronu? jak można skorzystać z usług?

  1. Mariusz Tomczak pisze:

   Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz. Tak, pomagamy firmom w pozyskiwaniu dofinansowania PFRON. Rejestrujemy pracodawców w SODiR, składamy miesięczne wnioski o dofinansowanie do wynagrodzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *