Dodatkowa praca dla niepełnosprawnych korepetycje

4 komentarze

 1. Marek pisze:

  na orzeczeniu mam 02-P . Jak powiedzieć o tym firmie? Nie chcą zatrudniać z chorobami psychicznymi. Może lepiej ten fakt po prostu ukryć? Dopiero po podpisniu umowy powiedzieć o tym, że na umiarkowany stopień . jakie macie z tym doświadczenia? Nie chcę ukrywać niepełnosprawności ale jak firma słyszy, że mam schizofrenię to już nigdy się nie odzywa do mnie.

  1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

   Do potencjalnego pracownika z niepełnosprawnością należy decyzja o informacji pracodawcy o orzeczeniu. Ma to skutki i dla osoby niepełnosprawnej i jej pracodawcy, który może poczuć się oszukany i po okresie próbnym nie przedłużyć umowy.
   Aktualnie osoby z tym symbolem na orzeczeniu bywają poszukiwane w niektórych branżach z uwagi m.in. na dofinansowania. Proszę się nie zrażać i szukać pracy intensywnie. To powinno przynieść efekt.

 2. kasia pisze:

  a macie takie proste prace dal niepelnosprawnych? jakies lepienie pierogów, robienie swieczek, robienie szczotek? czy cos takiego? moze jakies chałupnictwo. wujek szuka pracy. jest z orzeczeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *