pozyskujemy dotacje mywspieramy

6 komentarzy

 1. Janina pisze:

  Gdzie znajduje się obowiązujący w roku 2023 wniosek i zaswiadczenie lekarskie na dofinansowanie na rower trzykołowy Jestem osobą o znacznej niepełnosprawności

  1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

   Wszelką dokumentację, formularze, wzory zaświadczeń i wnioski można pobrać ze stron odpowiedniego względem miejsca zamieszkania MOPR lub PCPR, które są realizatorami określonych dofinansowań z PFRON. Potrzeby druki oraz wszelkie informacje można także uzyskać bezpośrednio w instytucjach samorządowych. Agencja My Wspieramy nie dysponuje potrzebnymi Pani dokumentami.

 2. Lesiak Teresa pisze:

  Czy jest możliwe otrzymanie dofinansowania na pokrycie kosztów dowozu do pracy . Jestem osoba o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Jaka to kwota miesięcznie.

  1. Mariusz Tomczak pisze:

   Niestety nasza agencja pracy nie zajmuje się pozyskiwaniem takich dofinansowań.

 3. Amis pisze:

  czy jest możliwość o sfinansowanie czesnego w liceum zaocznym osoba o umiarkowanym stopniu niepelnosprawnosc

  1. Zdjęcie Małgorzaty Gorczyca-Antosz - administratora witryny mywspieramy.org, pracownika agencji pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy. Małgorzata Gorczyca-Antosz pisze:

   W ramach dofinansowania nauki PFRON udziela wsparcia osobom z niepełnosprawnością w opłacie m.in. czesnego dla kształcących się na poziomie wyższym, czyli:
   – szkole policealnej,
   -kolegium
   – i uczelni wyższej.
   Dofinansowanie PFRON obejmuje naukę dzienną i zaoczną.
   Agencja pracy My Wspieramy nie udziela porad i nie rozstrzyga wątpliwości w indywidualnych przypadkach. Polecamy skorzystać z pomocy odpowiednich instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *